Wolontariat

 

"Człowiek jest wspaniałą istotą nie z powodu dóbr, które posiada, ale jego czynów. Nie ważne jest to co się ma, ale czym się dzieli z innymi." Jan Paweł II

 

Kochasz Zwierzęta? Uważasz, że potrafisz się nimi opiekować? Zostań wolontariuszem Fundacji Happy Animals i/lub domem tymczasowym dla naszych Podopiecznych (psów, kotów oraz królików)! Zapewniamy wyżywienie zwierzęcia, akcesoria oraz pełną opiekę weterynaryjną.


Kontakt:

fundacja@happy-animals.org.pl lub happy.animals@wp.pl

 

Jak oceniają nas Wolontariusze? Zobaczcie sami :)

"Wolontariat w Fundacji skupia ludzi bardzo zaangażowanych w działania prozwierzęce, są to wyjątkowe osoby, które bardzo dobrze się rozumieją i razem są w stanie stworzyć świetne akcje, nawet gdy pochodzą z różnych miast. Fundacja dba o to, by wolontariusze czuli się doceniani za swoje zaangażowanie, motywuje do dalszych działań, wspiera. Akcje Fundacji są współtworzone z wolontariuszami, którzy mają wpływ na ich kształt, przebieg, co sprawia, że wciąż się rozwijamy."

"Uważam, że wolontariat działa bardzo dobrze. Ja jako wolontariusz jestem zawsze doceniona przez Panią Prezes, zawsze dostaję podziękowanie za wykonaną pracę. Za każdym razem czuję, że zrobiłam coś dobrego, może nie bezpośrednio dla zwierzaczków, ale dla całej Fundacji."

"Wolontariusze nie są zmuszani do pracy, fundacja organizuje wiele ciekawych akcji, w interesujący sposób przedstawia problem dzięki czemu chce się pomagać."

"Jako wolontariusz fundacji czuje się dobrze, mam jasno wyznaczone zadania i wymagania, myślę że współpraca jest owocna."